Εγγραφές για τον Μαραθώνιο στο σχολείο.

Το σχολείο μας κατεβαίνει και φέτος στο Μαραθώνιο «Μέγας Αλέξανδρος» ομαδικά. Οι υπεύθυνες δηλώσεις έχουν μοιραστεί στα παιδιά που θα συμμετέχουν στο αγώνισμα των 1000μ. Ο σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου θέλοντας να ανταποκριθεί στη μεγάλη συμμετοχή του σχολείου μισθώνει λεωφορείο για την μετακίνηση των παιδιών από και προς το σχολείο. Επειδή όμως η συμμετοχή είναι ήδη πολύ μεγάλη και τα οικονομικά του συλλόγου μετρημένα, θα χρειαστεί και δεύτερο λεωφορείο το οποίο είναι αναγκαίο να μισθωθεί από τους γονείς-συνοδούς που θα συνοδεύσουν τα παιδιά. Έτσι μαζί με τις δηλώσεις που θα συγκεντρωθούν στο σχολείο, από Δευτέρα, θα καταβάλλεται και το ανάλογο χρηματικό ποσό των δύο Ευρώ, για το δεύτερο λεωφορείο. Επαναλαμβάνω, μόνο ο κάθε γονιός-συνοδός, θα πληρώνει από ένα δίευρο. Τα παιδιά θα μεταφερθούν ΔΩΡΕΑΝ.
Ο διευθυντής του σχολείου.

την υπεύθυνη δήλωση γονέα μπορείτε να την κατεβάσετε από το σάιτ του Μαραθωνίου στη σελίδα εγγραφές στο πάνω μέρος της ιστοσελίδας.

Δημοσιεύθηκε στην Αθλητισμός και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

12.643 απαντήσεις στο Εγγραφές για τον Μαραθώνιο στο σχολείο.